Powercure

 • PowerCure získal Red Dot Award 2018

  PowerCure získal Red Dot Award 2018

  Systém lepení Sika PowerCure přesvědčil porotu o svých kvalitách a byl oceněn v mezinárodní soutěži produktového designu.

  Přečtěte si více
 • Lepení bez hranic

  Lepení bez hranic

  Technologie PowerCure společnosti Sika je převratným řešením pro systémy zrychleného lepení. Systém PowerCure přináší přesnost a výkon vysoceúčinných aplikačních systémů do menších aplikací lepení a tmelení. PowerCure je komplexní řešení, které nabízí výhody rychleschnoucích lepidel a bezkonkurenční úroveň pohodlí pro uživatele. PowerCure byl navržen tak, aby minimalizoval odpad a maximalizoval využití lepidla.

  Více o systému
 • Perfektní řešení pro opravy

  Perfektní řešení pro opravy

  Lepidla PowerCure vytvrzují nezávisle na klimatických podmínkách od středu hmoty. Vytvrdnou během několika minut, struktura karoserie je zesílena na původní úroveň dle požadavků výrobců vozidel. Pro použití neexistují limity: systém byl vyvinut pro práci v drsných venkovních podmínkách, typických pro opravy a výměny čelního skla automobilu a v mnoha dalších oblastech použití.

  Použití pro opravy
 • Zmenšujeme: PowerCure 400 ml

  Zmenšujeme: PowerCure 400 ml

  Náš úspěšný systém PowerCure získává menšího brášku. Verze pro 400 ml balení lepidla je speciálně navrhnutá pro autodílny, které vyměňují čelní skla.

  Přečtěte si více
 • Komplexní řešení pro rychlé lepení

  Komplexní řešení pro rychlé lepení

  PowerCure je plný nových technologií, chráněn více než 13 patenty. Celá řada produktů tvoří systém, který je ideálním řešením v případě potřeby urychleného lepení a tmelení.

  Více